Lot Malev

Promocja w Malev i PLL LOT na loty do Budapesztu

Generic 468x60

Budapeszt – jedna z najpiękniejszych i cieszących się od lat wielkim zainteresowaniem turystów stolic europejskich – teraz w promocyjnej ofercie dwóch przewoźników lotniczych: węgierskiego Malev i Polskich Linii Lotniczych LOT. Obie linie oferują bilety do Budapesztu w promocyjnych, atrakcyjnych cenach.

Bilet z Warszawy do Budapesztu w ofercie węgierskiego przewoźnika kosztuje obecnie od 329 złotych (z opłatami dodatkowymi – lotniskowymi i podatkami, bez opłaty transakcyjnej). Bilety w Malev można rezerwować do końca maja 2011 roku, wyloty będą natomiast realizowane (w ofercie promocyjnej) do 15 października 2011 roku, jeśli planujemy podróż nawet we wrześniu, czy też w październiku – warto się pospieszyć, promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli bilety dostępne w puli promocyjnej zostaną wykupione. Cena może się zmienić z uwagi na wahania kursów walutowych, dotyczy lotu w obie strony, minimum pobytu – pierwsza niedziela po wylocie, pobyt maksymalny – jeden miesiąc.

Druga z ofert to promocja PLL LOT, polski przewoźnik oferuje bilety na lot z Warszawy do Budapesztu w cenie od 345 złotych. Sprzedaż biletów – do 31 maja 2011 r. Wyloty – do 31 marca 2012 roku. Cena zawiera opłaty lotniskowe i podatki, nie zawiera opłaty transakcyjnej, dotyczy lotu w obie strony. Liczba biletów w puli promocyjnej jest ograniczona.

 
 


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100