Inne Lot

Promocja w PLL LOT i Swiss na loty do Paryża

Generic 468x60

Paryż – jedno z najczęściej odwiedzanych miast świata – linie lotnicze, często oferują bilety do stolicy Francji w promocjach. Aktualnie można rezerwować bilety do Paryża m.in. w Polskich Liniach Lotniczych LOT i u przewoźnika szwajcarskiego – Swiss.

W ofercie polskiego przewoźnika bilety do Paryża można nabyć w cenie od ok. 400 złotych. Cena zawiera dodatkowe opłaty, w tym lotniskowe i podatki, cena nie zawiera opłaty transakcyjnej, jest ruchoma – zależy bezpośrednio od notowań kursów walutowych. Rezerwacje prowadzone są do 10 września 2012 roku (albo do wyczerpania puli promocyjnej). Loty (w ramach tej oferty) odbywają się również do 10 września. Taryfa dotyczy lotu w obie strony, z warszawy do Paryża i do Warszawy.

Kierunek Warszawa – Paryż również w ofercie promocyjnej Swiss. Cena biletu od ok. 680 złotych. Cena dotyczy lotu w obie strony, z pobytem minimalnym – pierwszą niedzielą po wylocie i maksymalnym – jeden miesiąc. Rezerwacje i wyloty w ramach oferty – do 10 września 2012 roku. Promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli wszystkie bilety dostępne w puli promocyjnej zostaną sprzedane.

Więcej informacji o aktualnych ofertach promocyjnych – w serwisach internetowym PLL LOT i Swiss.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100