Lot

Promocja w PLL LOT na bilety lotnicze do Bukaresztu i Sofii

Generic 468x60

Polskie Linie Lotnicze LOT w ramach najnowszej promocji europejskiej zapraszają do odwiedzania najpopularniejszych miast w Europie, w tym stolic. Atrakcyjne ceny biletów dotyczą lotów do Bukaresztu i do Sofii.

Z Warszawy do stolicy Rumunii można polecieć już za 329 złotych – w cenę biletu wliczono dodatkowe opłaty, takie jak: opłaty lotniskowe oraz podatki, nie wliczono natomiast opłaty transakcyjnej. Cena dotyczy lotu w obie strony – z Warszawy do Bukaresztu i do Warszawy. Bilety można rezerwować do 31 grudnia 2011 roku. Loty będą się odbywały do 31 marca 2012 roku. Promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wykupienia wszystkich biletów dostępnych w puli promocyjnej.
Drugi z oferowanych w promocji kierunków to Warszawa – Sofia, do stolicy Bułgarii można polecieć również za 329 złotych – cena dotyczy lotu w obie strony (z opłatami lotniskowymi i podatkami, bez opłaty transakcyjnej). Sprzedaż biletów – do końca 2011 roku (albo do wyczerpania zapasów), wyloty – do 31 marca 2012 roku.

Ceny biletów mogą ulec zmianie. Minimum pobytu – pierwsza niedziela po wylocie, pobyt maksymalny – jeden miesiąc.

Więcej informacji o ofercie – serwis internetowy PLL LOT.
 


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100