Lot

Promocja w PLL LOT na loty krajowe

Generic 468x60

Polskie Linie Lotnicze LOT zapraszają do udziału w najnowszej, wiosennej promocji – w ramach obowiązującej obecnie oferty – tanie bilety na trasach krajowych, wszystkich na których przewoźnik operuje. Bilety promocyjne w konkurencyjnych cenach – już od 79 złotych.

Tyle zapłacimy rezerwując np. lot z Bydgoszczy do Warszawy, czy z Katowic do Warszawy. Terminy związane z promocją: rezerwacje można wykonywać do 31 maja 2012 roku – na loty wykonywane również do tego dnia. Promocja może zakończyć się wcześniej (na różnych trasach) w związku z zainteresowaniem ofertą – w przypadku wcześniejszego zakupu wszystkich biletów udostępnionych w puli promocja zakończy się przed podanym w ofercie terminem.

Cena dotyczy lotu w jedną stronę, wliczono już dodatkowe opłaty – lotniskowe i podatki. Promocja może nie obowiązywać w okresach świątecznych. Więcej informacji na temat aktualnych promocji na trasach krajowych obsługiwanych przez Polskie Linie Lotnicze LOT i rezerwacje – serwis internetowy przewoźnika – www.lot.com.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100