Scandinavian Airlines SAS

Promocja w SAS na loty do Oslo i Sztokholmu

Generic 468x60

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS oferują nową promocję, w jej ramach bilety do najpopularniejszych miast w Skandynawii, w tym do stolic – Oslo i Sztokholmu. W ofercie między innymi kierunek Gdańsk – Oslo. Cena biletu – od 355 złotych. Cena zawiera dodatkowe opłaty, w tym lotniskowe i podatki, nie zawiera opłaty transakcyjnej.

Rezerwacje prowadzone są do13 września 2012 roku – loty odbywać się będą również do tego dnia. Cena jest ruchoma – uzależniona od aktualnych w dniu rezerwacji biletu notowań kursów walutowych. Taryfa na lot w jednym kierunku.

Drugi z oferowanych w promocji kierunków to Wrocław – Sztokholm. Cena biletu – ok. 500 złotych. Rezerwacje i terminy wylotów – do 13 września 2012 roku. Cena obowiązuje również na lot w jedną stronę, opłaty dodatkowe – wliczone w cenę biletu, do łącznej ceny należy doliczyć koszt opłaty transakcyjnej.

Promocja może zakończyć się wcześniej – jeśli wszystkie bilety udostępnione w puli promocyjnej zostaną sprzedane przed 13 września. Oferta może nie obowiązywać w terminach świątecznych.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100