Inne

Promocja w Swiss Air: Tel Aviv i Dubaj

Generic 468x60

Atrakcyjna promocja cenowa w szwajcarskich liniach lotniczych Swiss Air. Do 15 listopada 2011 roku można rezerwować bilety na loty do wielu atrakcyjnych miast na różnych kontynentach. W ofercie między innymi stolica Izraela – Tel Aviv oraz Dubaj.

Cena biletu na trasie Warszawa – Tel Aviv: od ok. 1390 złotych. Rezerwacji można dokonywać na loty wykonywane do 31 lipca 2012 roku, czyli z dużym wyprzedzeniem. Cena zawiera opłaty lotniskowe i podatki, nie zawiera opłaty transakcyjnej. Taryfa na lot w obie strony. Cena może ulec zmianom z uwagi na wahania kursów walutowych.

Drugi z oferowanych w promocji kierunków to Warszawa – Dubaj. Cena biletu – od ok. 1820 złotych. Rezerwacje – do 15 listopada 2011 roku, na loty odbywające się do 30 czerwca 2012 roku.

W cenę wliczono: opłaty lotniskowe i podatki. Cena na przelot w obie strony, może się zmienić z uwagi na wahania kursów walutowych.

Liczba biletów udostępnionych w puli promocyjnej jest ograniczona, w  związku z tym promocja może zakończyć się przed terminem podanym w ofercie.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100