Inne

Promocja w TAP Portugal na loty do Faro i Lizbony

Generic 468x60

Portugalskie linie lotnicze TAP Portugal, współpracujące z największym polskim portem lotniczym, warszawskim Okęciem, oferują bilety na wybrane kierunki w promocji. W ramach oferty miedzy innymi dwa najczęściej wybierane kierunki w Portugalii – stolica, Lizbona i jedno z najpopularniejszych miast wśród turystów – Faro.

W promocyjnej cenie bilety do Faro możemy kupić już za niecałe 1000 złotych (ceny zaczynają się od ok. 960 złotych). Cena zawiera dodatkowe opłaty, w tym lotniskowe i podatki, nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej. Cena obowiązuje na lot w obie strony, z pobytem minimalnym – pierwszą niedzielą po wylocie i pobytem maksymalnym – jeden miesiąc. Bilety można kupować do 31 marca 2013 roku – na loty odbywające się również do tego dnia.

Drugi z oferowanych w promocji kierunków to Warszawa – Lizbona. Ceny – od ok. 820 złotych. Obowiązują te same warunki – promocja jest aktualna do 31 marca 2013 roku. Cena jest ruchoma i zależy od aktualnych notowań kursów walutowych.

Promocja może zakończyć się wcześniej – liczba biletów w puli promocyjnej jest ograniczona. Oferta może nie obowiązywać w terminach świątecznych.

Więcej informacji – serwis internetowy TAP Portugal.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100