Wizzair

Promocja w WizzAir na bilety lotnicze do Kolonii i Frankfurtu

Generic 468x60

WizzAir, jeden z liderów rynku tanich połączeń w Polsce i największa niskokosztowa linia lotnicza Europy Środkowej i Wschodniej, oferuje wiele kierunków z polskich lotnisk. W ofercie między innymi miasta niemieckie. Obecnie przewoźnik oferuje promocyjne, niższe ceny na loty do Niemiec z różnych polskich lotnisk, z którymi współpracuje. W ofercie m.in. wyloty z Gdańska i z Katowic.

Z Gdańska możemy polecieć m.in. do Kolonii. Cena biletu (lot w jedną stronę, z wliczonymi opłatami lotniskowymi i podatkami, bez opłaty transakcyjnej i opłaty za bagaż główny) od 39 złotych. Rezerwacje – do 5 października 20121 roku, na loty wykonywane do 31 października 2012 roku.

Z Katowic możemy z WizzAir polecieć m.in. do Frankfurtu – frankfurckie lotnisko to jeden z głównych portów przesiadkowych Europy, stąd kierunek zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem pasażerów, udających się również w dłuższe podróże. Cena biletu – już od 19 złotych. Warunki sprzedaży i przewozu – tak jak w przypadku lotów z Gdańska do Kolonii. Rezerwacje/ wyloty – odpowiednio 5 i 31 października 2012 roku.

Oferta może nie obowiązywać w okresach świątecznych, może również zakończyć się wcześniej, jeśli wszystkie bilety udostępnione w puli zostaną sprzedane.

Więcej informacji – serwis internetowy WizzAir.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100