Inne Ryanair

Promocje w Ryanair i Alitalii na tanie bilety do Wenecji

Generic 468x60

Jedno z najpopularniejszych i najpiękniejszych miast Italii – Wenecja – teraz w promocji dwóch linii lotniczych: włoskiej Alitalii i tanich irlandzkich linii Ryanair. Cena biletu na lot z Warszawy do Wenecji w ofercie Alitalii to 760 złotych. Rezerwacji można dokonywać do 15 listopada 2011 roku, na loty odbywające się w terminie: od 1 stycznia 2012 r. – do 29 lutego 2012 r.

Cena zawiera opłaty dodatkowe (lotniskowe i podatki), nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej, może się też nieco zmienić, z uwagi na ewentualne wahania kursów walutowych. Taryfa dotyczy lotu w obie strony. Pobyt minimalny – pierwsza niedziela po wylocie albo siedem dni, pobyt maksymalny – jeden miesiąc. Liczba miejsc w puli promocyjnej jest ograniczona, w  związku z tym promocja może zakończyć się wcześniej.

Wenecja w promocji Ryanaira: loty z Wrocławia. Cena – 108 złotych za lot w jedną stronę. Rezerwacje – do 8 listopada 2011 roku, na loty odbywające się od 30 marca 2012 roku do 30 czerwca 2012 roku. Cena zawiera opłaty dodatkowe, poza opłatą transakcyjną, może zostać doliczona opłata za bagaż główny.

Promocja może zakończyć się wcześniej, w przypadku wykupienia wszystkich biletów dostępnych w puli. Promocja może nie obowiązywać w okresie świątecznym.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100