Norwegian Ryanair

Promocje w Ryanair i Norwegian na loty do Budapesztu

Generic 468x60

Budapeszt to jedna z najczęściej odwiedzanych stolic Europy, do stolicy Węgier z chęcią wybieramy się w celach turystycznych, często również zawodowych. Loty do Budapesztu możemy znaleźć w ramach ofert promocyjnych przez cały rok. Nie inaczej jest również teraz – mając w planach podróż do Budapesztu warto zwrócić uwagę na oferty dwóch tanich przewoźników współpracujących z potami warszawskimi – Ryanair i Norwegian.

Aktualnie obie linie oferują loty z Okęcia (w ramach oferty standardowej Ryanair współpracuje z portem w Modlinie, który aktualnie jest zamknięty).

Z irlandzkim przewoźnikiem, liderem na rynku tanich połączeń w Europie, z Warszawy do Budapesztu polecimy w cenie już od 19 złotych. Cena dotyczy lotu w jedną stronę i zawiera dodatkowe opłaty, poza opłatą transakcyjną i opłatą za bagaż główny. Rezerwacje są prowadzone do 6 lutego 2013 r. na loty odbywające się do 31 maja 2013 r. Promocja może nie obowiązywać w terminach świątecznych, może również zakończyć się wcześniej w przypadku wkupienia wszystkich biletów udostępnionych w puli.

Bilety na lot z Warszawy do Budapesztu z Norwegian dostępne są w cenie od ok. 770 złotych. Cena zawiera wszystkie opłaty, oprócz transakcyjnej i opłaty za bagaż główny. Terminy promocji: rezerwacje – do 13 lutego 2013 r., wyloty – do 30 września 2013 r.

Promocja dotyczy loty w jedną stronę, może zakończyć się wcześniej, w przypadku wyczerpania puli biletów promocyjnych, może również nie obowiązywać w terminach świątecznych.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100