Wizzair

Promocje WizzAir

Generic 468x60

Z początkiem nowego roku jedna z najpopularniejszych tanich linii lotniczych na polskim rynku, WizzAir, oferuje kolejne promocje, w ich ramach między innymi cieszące się dużym zainteresowaniem pasażerów kierunki niemieckie. Obecnie można rezerwować bilety między innymi na loty z Wrocławia do Dortmundu i z Gdańska do Kolonii/Bonn.

Cena biletu na trasie Wrocław – Dortmund to jedynie 39 złotych (w jedną stronę, z wliczonymi opłatami lotniskowymi i podatkami, bez opłaty transakcyjnej). Rezerwacje możliwe do 31 stycznia 2012 r. na loty odbywające się do 15 czerwca 2012 r.

Drugi z oferowanych kierunków to Gdańsk – Kolonia/Bonn. Terminy rezerwacji i wylotów – podobnie jak w przypadku pierwszego z wymienionych kierunków. Cena – 39 złotych (z wliczonymi opłatami, bez transakcyjnej, na lot w jedną stronę).
Przewoźnik jednocześnie informuje, że ceny mogą ulec zmianie w związku z ewentualnymi wahaniami kursów walutowych. Promocja może się zakończyć wcześniej w przypadku wykupienia przed terminem wszystkich udostępnionych w puli biletów. Oferta może nie dotyczyć okresów świątecznych.

 promocje Wizzair


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100