Air France / KLM Wizzair

Promocyjne ceny biletów do Barcelony

Generic 468x60

Barcelona to jedno z najpiękniejszych miast Hiszpanii i Europy – w stolicy Katalonii sezon turystyczny trwa właściwie przez cały rok, dlatego też w ofertach linii lotniczych, zarówno tradycyjnych, jak i niskokosztowych, często znajdziemy ten właśnie kierunek. Nie inaczej jest teraz – do Barcelony możemy się wybrać m.in. z holenderskim przewoźnikiem, KLM czy węgierskim WizzAir.

W promocji KLM bilety do Barcelony dostępne są m.in. z warszawskiego lotniska Okęcie – cena biletu – od ok. 680 złotych. W cenie – dodatkowe opłaty, w tym lotniskowe oraz podatki, cena nie zawiera opłaty transakcyjnej. Rezerwacje możliwe do 4 października 2012 roku. Loty odbywają się również do tego dnia. Promocja może zakończyć się wcześniej, w przypadku wykupienia wszystkich biletów udostępnionych w puli. Promocja może nie obowiązywać w terminach świątecznych. Cena na lot w obie strony, z pobytem minimalnym – pierwszą niedzielą po wylocie i maksymalnym – jeden miesiąc.

Do Barcelony z Warszawy możemy polecieć również z niskokosztowym WizzAirem. Cena biletu (lot w jednym kierunku) – od 220 złotych. Cena zawiera opłaty dodatkowe, poza opłatą transakcyjną. Rezerwacje – do 5 października 2012 roku, na loty odbywające się do 31 października 2012 roku. Promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli wszystkie bilety udostępnione w puli zostaną sprzedane, oferta nie obowiązuje w terminach świątecznych.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100