Germanwings Norwegian

Promocyjne ceny biletów do Berlina

Generic 468x60

Berlin jest jednym z najczęściej wybieranych kierunków europejskich – stolica Niemiec cieszy się też dużym powodzeniem polskich pasażerów, często odwiedzających to miasto ze względów biznesowych, turystycznych, czy rodzinnych.

Aktualnie dwie linie lotnicze oferują tańsze, promocyjne ceny biletów do Berlina. Znajdziemy je w ofercie norweskiego taniego przewoźnika Norwegian i niemieckiego taniego przewoźnika Germanwings.

Z Norwegian Air Shuttle do stolicy Niemiec możemy polecieć w cenie od ok. 650 złotych (cena zawiera dodatkowe opłaty, w tym lotniskowe i podatki, ni zawiera natomiast opłaty transakcyjnej). Oferta dotyczy lotu w jedną stronę. Loty oferowane w promocji będą wykonywane do 30 listopada 2012 roku. Cena może się zmieniać – z uwagi na wahania w notowaniach kursów walutowych. Promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wykupienia wszystkich biletów udostępnionych  w puli promocyjnej. Loty – z Warszawy.

Germanwings z powodzeniem współpracuje z krakowskim lotniskiem Balice. Niemiecki tani przewoźnik oferuje zdecydowanie tańsze ceny biletów na loty do Berlina – najtańsze już od ok. 250 złotych (również z wliczonymi opłatami dodatkowymi, bez opłaty transakcyjnej). Loty wykonywane będą do 30 listopada 2012 oku. Promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli wszystkie bilety z puli promocyjnej zostaną sprzedane przed terminem.

Promocje, zarówno u jednego, jak i drugiego przewoźnika, mogą nie obowiązywać w okresach świątecznych.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100