Lot Lufthansa

Promocyjne ceny biletów do Tel Awiwu w PLL LOT i Lufthansie

Generic 468x60

Dwie linie lotnicze współpracujące z największym polskim lotniskiem – warszawskim Okęciem – oferują promocyjne ceny biletów na loty do stolicy Izraela. Do Tel Awiwu możemy polecieć z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT i z niemiecką Lufthansą.

Bilety w ofercie PLL LOT dostępne są w cenie od ok. 700 złotych. Cena zawiera dodatkowe opłaty, w tym transakcyjne oraz podatki, nie zawiera opłaty transakcyjnej. Dotyczy lotu w obie strony, z pobytem minimalnym – pierwszą niedzielą i maksymalnym – jeden miesiąc. Cena jest ruchoma – zależy od aktualnych notowań kursów walutowych. Promocja aktualna do końca października, może zakończyć się wcześniej, w przypadku wykupienia wszystkich biletów udostępnionych w puli.

Bilety do Tel Awiwu w promocji Lufthansy – cena od ok. 1430 złotych na loty w obie strony. Minimum pobytu – niedziela albo sześć dni, pobyt maksymalny – trzy miesiące. Cena jest ruchoma – zależy od aktualnych notowań kursów walutowych. Promocja kończy się w październiku, trwa do wyczerpania zapasów. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

Więcej informacji na temat aktualnych promocji – w serwisach internetowych przewoźników.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100