Lufthansa

Promocyjne ceny biletów w ofercie Lufthansy na loty do Luksemburga i Genewy

Generic 468x60

Lufthansa zaprasza do skorzystania z najnowszej oferty promocyjnej, w ramach której proponuje atrakcyjne ceny biletów do różnych miast europejskich – oferta dotyczy również wylotów z lotnisk w Polsce. Z Warszawy można polecieć między innymi do Luksemburga i do Genewy.

Cena biletu na trasie Warszawa – Genewa już od ok. 640 złotych. Loty wykonywane będą do końca 2011 roku. Bilety można rezerwować do 6 września 2011 roku albo do faktycznego zakończenia promocji (zakończy się w chwili wyczerpania zapasów w puli promocyjnej).

Taryfa na lot w obie strony, cena zawiera opłaty dodatkowe (lotniskowe i podatki), nie zawiera opłaty transakcyjnej. Minimum pobytu – pierwsza niedziela p wylocie, pobyt maksymalny – trzy miesiące. Cena może ulegać zmianom –  z uwagi na wahania kursów walutowych.

Podobnie w przypadku drugiego dostępnego w ramach promocji kierunku: Warszawa – Genewa. Cena biletu (w obie strony, z pobytem minimalnym – niedzielą  maksymalnym – trzy miesiące od wylotu) – już od ok. 640 złotych. Rezerwacje i loty w tych samych terminach (6 września 2011 r. i 31 grudnia 2011 r.).

Więcej informacji i możliwość rezerwowania biletów – strona internetowa przewoźnika.

 


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100