Lot

Samoloty PLL LOT znów na Bliskim Wschodzie

Generic 468x60

Polskie Linie Lotnicze, podobnie jak wielu innych przewoźników z krajów europejskich, tyle, że w porównaniu z większością – nieco później – zdecydowały się na powrót na trasy bliskowschodnie. W związku z zamieszkami, do których doszło w krajach regionu wczesną wiosną, ruch lotniczy w tych kierunkach został niemal wstrzymany.

Sytuacja społeczna w regionie unormowała się już jednak i nie ma żadnych przeciwwskazań do tego, aby nadal nie wykonywać tam lotów w ramach ruchu nie tylko czarterowego, ale również regularnego.

Przedstawiciele polskiego przewoźnika zapewniają, że samoloty PLL LOT powrócą na trasy bliskowschodnie już w lipcu. Można więc będzie znów wygodnie i bezpośrednio polecieć z Warszawy do takich miast jak: Bejrut, Damaszek i Kair.

Rejsy do Bejrutu będą wykonywane do września, do Kairu – o miesiąc dłużej, do Damaszku, z uwagi na to, że sytuacja w Syrii jest jeszcze dość napięta – przewoźnik będzie wykonywał tylko wybrane rejsy.

Dokładne informacje na temat oferty bliskowschodniej Polskich Linii Lotniczych LOT i możliwość rezerwacji biletów – w serwisie internetowym przewoźnika.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100