Lot

Sztokholm i Amsterdam w promocji biletów w PLL LOT

Generic 468x60

Planujesz podróż do Sztokholmu albo do Amsterdamu? Warto już teraz zdecydować się na rezerwację biletu w Polskich Liniach Lotniczych LOT, które oferują właśnie promocję na wiele kierunków europejskich, w tym również do tych dwóch europejskich stolic.

Kierunek Warszawa – Sztokholm – cena biletu w promocji już od ok. 330 złotych, cena dotyczy przelotu w obie strony, z pobytem minimalnym – pierwsza niedziela po wylocie i maksymalnym – jeden miesiąc. Bilety dostępne w ofercie przewoźnika do 31 grudnia 2011 roku, loty zaplanowano do 31 marca 2012 roku.

Cena zawiera opłaty dodatkowe, w tym lotniskowe i podatki, nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej, cena może się zmienić z uwagi na ewentualne wahania kursów walutowych.

Oferta ma charakter promocyjny, w związku z tym może zakończyć się wcześniej w przypadku wcześniejszego wykupienia wszystkich biletów z puli promocyjnej.

Drugi z oferowanych kierunków to Warszawa – Amsterdam. Cena biletu – od ok. 330 złotych (w obie strony, z pobytem minimalnym – pierwsza niedziela po wylocie, pobytem maksymalnym – jeden miesiąc). Cena zawiera opłaty dodatkowe – lotniskowe i podatki, nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej, może ulec zmianom spowodowanym ewentualnymi wahaniami kursów walutowych.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100