Inne

Tanie bilety do Chin w ofercie Cathay Pacific

Generic 468x60

Linie Cathay Pacific oferują atrakcyjną promocję na kierunki azjatyckie, w tym do miast chińskich. Chiny stają się coraz popularniejszym celem podróży lotniczych Polaków, nie tylko turystycznych, ale również biznesowych. W ofercie między innymi kierunki: Gdańsk – Pekin i Gdańsk – Szanghaj.

Cena biletu na lot z Gdańska do Pekinu – cena: od ok. 2700 złotych za bilet na lot w obie strony, z pobytem minimalnym określonym na pierwszą niedzielę po wylocie i pobytem maksymalnym – dwa miesiące po wylocie. Cena zawiera opłaty dodatkowe, takie jak opłaty lotniskowe i podatki, nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej. Z powodu wahań kursów walutowych cena może się zmienić. Bilety można rezerwować do 30 września 2011 roku – na loty odbywające się do15 stycznia 2012 roku.

Drugi z oferowanych obecnie kierunków to Gdańsk – Szanghaj. Do miasta będącego liderem życia gospodarczego Państwa Środka można polecieć z Gdańska w cenie już od ok. 2700 złotych (podobnie jak do Pekinu – cena za bilet w obie strony, z pobytem minimalnym określonym na niedzielę i maksymalnym – dwa miesiące). Cena zawiera opłaty dodatkowe, poza opłatą transakcyjną.

Przewoźnik jednocześnie informuje, że promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli bilety udostępnione w puli promocyjnej zostaną wykupione przed 30 września 2011 roku.
 


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100