Lot

Tanie bilety do Odessy i Lwowa w promocji PLL LOT

Generic 468x60

Polskie Linie Lotnicze LOT oferują promocyjne ceny biletów do miast ukraińskich – w aktualnej ofercie miasta cieszące się szczególnym zainteresowaniem, zarówno turystów, jak i pasażerów biznesowych: Odessa i Lwów. Do Odessy z Warszawy polecimy już za niewiele ponad 500 złotych. Taryfa dotyczy lotu w obie strony, pobyt minimalny – pierwsza niedziela po wylocie pobyt maksymalny – jeden miesiąc. Cena zawiera dodatkowe opłaty, w tym lotniskowe i podatki, nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej.

Rezerwacje prowadzone są do 10 września 2012 roku – loty wykonywane będą również do tego dnia.

Podobne terminy obowiązują w przypadku drugiego oferowanego w promocji kierunku: Warszawa – Lwów – Warszawa. Cena biletu na tej trasie (przelot w obie strony) ok. 405 złotych (cena zawiera dodatkowe opłaty, poza opłatą transakcyjną). Może się zmieniać w przypadku wahań w notowaniach kursów walutowych. Pobyt minimalny – niedziela, maksymalny – jeden miesiąc.

Promocja może zakończyć się wcześniej – liczba biletów w puli jest ograniczona, promocja zakończy się przed terminem , jeśli wszystkie bilety zostaną wykupione.

Więcej informacji – serwis internetowy Polskich Linii Lotniczych LOT.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100