Lot

Tanie bilety do Sofii i Bukaresztu w promocji PLL LOT

Generic 468x60

Polskie Linie Lotnicze LOT zapraszają do udziału w promocji, w jej ramach najpopularniejsze miasta europejskiej, w tym stolice. W ramach promocji można rezerwować bilety m.in. do Sofii i Bukaresztu. Pierwszy kierunek dostępny w promocji to Warszawa – Sofia, w cenie od 329 złotych. Rezerwacje możliwe do końca 2011 roku. Loty będą się odbywały do 31 marca 2012 roku.

Cena podana w ofercie może się nieco różnić od obowiązującej w dniu zakupu – z uwagi na ewentualne wahania kursów walutowych. Promocja dotyczy lotu w obie strony, pobyt minimalny – pierwsza niedziela po wylocie, pobyt maksymalny – jeden miesiąc.

Warszawa – Bukareszt, cena: od ok. 340 złotych (cena z wliczonymi opłatami dodatkowymi – lotniskowymi i podatkami, bez opłaty transakcyjnej), na lot w obie strony, z pobytem minimalnym – pierwsza niedziela po wylocie, maksymalnym – jeden miesiąc.

Liczba miejsc w promocji jest ograniczona, w związku z tym oferta może zdezaktualizować się wcześniej – jeśli wszystkie bilety udostępnione w puli promocyjnej zostaną sprzedane przed 31 grudnia 2011 roku.

Szczegółowe informacje – serwis internetowy PLL LOT.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100