Lufthansa

Tanie bilety lotnicze do Casablanki i Bejrutu w promocji Lufthansy

Generic 468x60

Atrakcyjna promocja w Lufthansie. Przewoźnik zaprasza do rezerwowania biletów na loty w różnych kierunkach, między innymi: do Casablanki i do Bejrutu. Oferta dotyczy wielu lotnisk europejskich, w tym również warszawskiego Okęcia.

Loty na trasie Warszawa – Casablanka w cenie promocyjnej już od ok. 1290 złotych. Rezerwacje możliwe do 15 listopada 2011 roku. Wyloty odbywają się od 1 listopada 2011 roku do 31 marca 2012 roku. Oferta dotyczy więc całego sezonu zimowego. Cena zawiera dodatkowe opłaty, w tym lotniskowe oraz podatki, nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej, dotyczy lotu w obie strony, z pobytem minimalnym – sześć dni lub niedziela i maksymalnym – trzy miesiące.

Drugi z oferowanych w promocji kierunków to Warszawa – Bejrut. Cena biletu – od ok. 1410 złotych (w obie strony, z dodatkowymi opłatami, poza opłatą transakcyjną, którą należy doliczyć do ceny biletu). Rezerwacje i wyloty – w tych samych terminach co kierunek Warszawa – Casablanka.

Liczba miejsc w puli promocyjnej jest ograniczona, w związku z tym promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli wszystkie bilety zostaną wykupione przed 15 listopada 2011 roku.
 


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100