Lot Lufthansa

Tanie loty Amsterdamu w promocji KLM, PLL LOT i Lufthansy

Generic 468x60

Planujesz podróż do Amsterdamu? Warto skorzystać z aktualnych ofert promocyjnych. Obecnie można rezerwować bilety na lot do Amsterdamu w trzech liniach lotniczych. Specjalne oferty promocyjne obowiązują w KLM, Polskich Liniach Lotniczych LOT i w Lufthansie.

Holenderskie Królewskie Linie Lotnicze KLM oferują bilety na loty z Warszawy do Amsterdamu w cenie promocyjnej od ok. 480 złotych. Rezerwacje możliwe do 25 października 2011 roku – na loty odbywające się do 31 marca 2012 roku. Cena zawiera opłaty dodatkowe (bez transakcyjnej), cena dotyczy lotu w obie strony, pobyt minimalny – pierwsza niedziela po wylocie, pobyt maksymalny – jeden miesiąc. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona, w związku z tym promocja może zakończyć się wcześniej.

Z Warszawy do Amsterdamu można polecieć również z PLL LOT. Bilety w cenie od ok. 330 złotych – również na lot w obie strony, z pobytem minimalnym – pierwszą niedzielą po wylocie i pobytem maksymalnym – jeden miesiąc. Rezerwacje – do 31 grudnia 2011 roku, wyloty w ramach promocji – do 31 marca 2012 roku. Promocja także może zakończyć się wcześniej, jeśli bilety z puli promocyjnej zostaną wykupione.

Trzecia z ofert specjalnych to promocja w Lufhansie. Niemiecki przewoźnik oferuje bilety w cenie od ok. 680 złotych. Promocja trwa do 31 października 2011 roku (albo do wyczerpania zapasów). Rezerwacje możliwe na loty odbywające się do 30 kwietnia 2012 roku. Taryfa na loty w obie strony.

Więcej informacji – w serwisach internetowych przewoźników.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100