Inne Ryanair

Tanie loty do Brukseli

Generic 468x60

Dwie linie lotnicze oferują aktualnie tanie bilety do Brukseli. Obie oferty dostępne m.in. dla osób wybierających się w podróż z krakowskiego lotniska Balice. Tańsze, promocyjne ceny znajdziemy w ofercie Brussels Airlines i Ryanair.

Linie Brussels Airlines oferują promocyjne ceny już od ok. 290 złotych. Rezerwacje możliwe do 30 maja 2012 roku – na loty wykonywane również do tego dnia. Promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wykupienia przed terminem wszystkich biletów udostępnionych w puli promocyjnej.

Taryfa dotyczy lotu w dwie strony, pobyt minimalny – pierwsza niedziela po wylocie, pobyt maksymalny – jeden miesiąc. Wliczono dodatkowe opłaty – lotniskowe i podatki, należy doliczyć koszt opłaty transakcyjnej i ewentualnie również opłaty z bagaż główny.

Druga oferta, tanich linii lotniczych Ryanair. Bilety dostępne w cenie od 199 złotych (lot do Brukseli), w cenie – dodatkowe opłaty i podatki. Rezerwacje prowadzone będą do 18 czerwca 2012 roku (albo do wyczerpania zapasów). Loty odbywać się będą do 31 sierpnia 2012 roku. Promocja może nie obowiązywać w okresach świątecznych.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100