Malev

Tanie loty do Damaszku i Ammanu w promocyjnej ofercie linii lotniczych Malev

Generic 468x60

Węgierski przewoźnik, Malev, zaprasza do skorzystania z najnowszej oferty promocyjnej, a w jej ramach między innymi kierunki bliskowschodnie: Damaszek i Amman. Do Damaszku można polecieć z Warszawy. Cena biletu – od ok. 1430 złotych (przelot w obie strony, z wliczonymi opłatami dodatkowymi i podatkami, bez opłaty transakcyjnej).

Rezerwacje są przyjmowane do 15 grudnia 2011 roku – na loty wykonywane do 31 października 2012 roku. Cena może ulec zmianie w przypadku wahań kursów walutowych.

Drugie z miast, do których można polecieć z Malev to Amman. Kierunek dostępny z lotniska w Warszawie. Cena biletu (w obie strony) to ok. 1580 złotych. W cenę wliczono już opłaty dodatkowe oraz podatki, nie wliczono natomiast opłaty transakcyjnej. Rezerwacje – do 15 grudnia 2011 roku. Wyloty w ramach oferty promocyjnej będą się odbywały do 31 października 2012 roku.

Cena może ulec zmianie z uwagi na wahania kursów walutowych.
Liczba biletów udostępnionych w puli promocyjnej jest ograniczona, w związku z tym promocja może zakończyć się przed 15 grudnia 2011 roku, jeśli wszystkie bilety dostępne w puli zostaną sprzedane.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100