Norwegian Wizzair

Tanie loty do Finlandii w WizzAir i Norwegian

Generic 468x60

Planujesz podróż do Finlandii? Tanie loty do fińskich miast znajdziemy obecnie w promocyjnych ofertach dwóch przewoźników – WizzAir i Norwegian. Węgierski przewoźnik w ramach promocji zaprasza między innymi do Turku. Do stolicy Finlandii, Helsinek, możemy natomiast polecieć z Norwegian Air Shuttle.

Promocja w WizzAir. Kierunek: Gdańsk – Turku. Bilety na lot w jednym kierunku w atrakcyjnej cenie, już od 39 złotych (zw liczonymi opłatami dodatkowymi i podatkami, bez opłaty transakcyjnej, może być również doliczona opłata za bagaż główny). Rezerwacje – do 30 kwietnia 2012 roku, na loty wykonywane do 15 czerwca 2012 roku. Cena może różnić się od podanej w ofercie, jest zmienna – w przypadku wahań kursów walutowych.

Promocja może nie obowiązywać w okresie świątecznym.

Z Norwegian możemy aktualnie polecieć z Warszawy do Helsinek. Promocyjna cena biletów to ok. 430 złotych. Cena na lot w jedną stronę, z wliczonymi opłatami dodatkowymi (poza transakcyjną i opłatą za bagaż główny). Loty będą realizowane do 30 czerwca 2012 roku. Cena może ulec zmianie w przypadku zmian w notowaniach kursów walutowych.

Więcej informacji o aktualnych promocjach i warunkach przewozowych – serwisy internetowe przewoźników.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100