Inne

Tanie loty do Mediolanu i Wenecji z Air One

Generic 468x60

Włoski przewoźnik, Air One, uruchamia nowe połączenia z warszawskiego lotniska Okęcie. Ze stolicy Polski można będzie polecieć do dwóch popularnych włoskich miast – Mediolanu i Wenecji. Od początku przewoźnik będzie oferował wiele połączeń – z Warszawy do Mediolanu (lotnisko Malpensa)można będzie polecieć siedem razy w tygodniu.

Wyloty w dniach: od poniedziałku do piątku i w niedziele – o godzinie 12.50, w soboty samolot Air One będzie startował z warszawskiego Okęcia o godzinie 17.40. Lot na tej trasie trwa nieco ponad dwie godziny. Lot inauguracyjny zaplanowano na 1 czerwca 2012 roku.

Loty na trasie Warszawa – Wenecja będą się odbywały trzy razy w tygodniu. Wiadomo już, że z Warszawy do Wenecji można będzie polecieć we wtorki, w czwartki i w soboty. We wtorki i w czwartki wylot z Warszawy odbywać się będą o godzinie 20.25 (lądowanie w Wenecji – 22.25). W soboty – godzina odlotów – 15.30, planowane przyloty do Wenecji – dokładnie dwie godziny później. Lot inauguracyjny odbędzie się 16 czerwca 2012 roku.

Bilety można już rezerwować za pośrednictwem serwisu internetowego przewoźnika.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100