Austrian Airlines Lot

Tanie loty do Wiednia w promocji Austrian i PLL LOT

Generic 468x60

Planujesz podróż do Wiednia? Aktualnie można rezerwować bilety do stolicy Austrii w ramach promocji obowiązujących w Austrian Airlines i w Polskich Liniach Lotniczych LOT.

Austrian Airlines – loty z warszawskiego lotniska Okęcia. Cena biletu – od ok. 530 złotych. Sprzedaż biletów będzie prowadzona do 3 maja 2012 roku. Rezerwacji można dokonywać na loty odbywające się do 31 stycznia 2013 roku. Cena zawiera dodatkowe opłaty: lotniskowe i podatki, nie zawiera natomiast opłaty transakcyjnej. Cena dotyczy lotu z Warszawy do Wiednia i do Warszawy. Pobyt minimalny – pierwsza niedziela po wylocie, pobyt maksymalny – dwanaście miesięcy. Liczba biletów w puli promocyjnej jest ograniczona, w związku z tym promocja może zakończyć się przed terminem.

Aktualnie można również rezerwować bilety (promocyjne) w PLL LOT. Wyloty – z Warszawy. Cena – od ok. 400 złotych. Rezerwacje możliwe do 31 marca 2012 roku (promocja może zakończyć się wcześniej, jeśli wszystkie bilety udostępnione w puli promocyjnej zostaną wykupione przed czasem). Loty objęte promocją będą realizowane do 31 stycznia 2013 roku. Cena (z wliczonymi opłatami dodatkowymi, poza opłatą transakcyjną) obowiązuje na lot w obie strony.

Więcej informacji – serwisy internetowe przewoźników. austrian i pll lot


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100