Inne

TAP Portugal oferuje atrakcyjne nowe połączenia do Brazylii

Generic 468x60

Podróże lotnicze do najpopularniejszych miast w Brazylii będą teraz łatwiejsze i tańsze – a to wszystko dzięki nowej ofercie współpracujących z warszawskim lotniskiem Okęcie – linii lotniczych TAP Portugal. Według zapowiedzi przedstawicieli portugalskiego przewoźnika – z Warszawy można będzie polecieć do dwóch najpopularniejszych miast w Brazylii – Rio de Janeiro i Sao Paulo.

Cena biletu na trasie Warszawa – Rio de Janeiro to już 3267 złotych, na trasie Warszawa – Sao Paulo – już od 3440 złotych. Oferta ma charakter promocyjny. Ceny biletów dotyczą lotów w obie strony. Ceny są cenami brutto – zawierają dodatkowe opłaty, w tym opłaty lotniskowe i podatki.

Warunki promocyjne dotyczą rezerwacji biletów na loty odbywające się w dwóch terminach: do 10 grudnia 2011 roku oraz w okresie: od 15 stycznia do 31 marca 2012 roku.

Loty do Rio de Janeiro odbywają się z międzylądowaniem w Lizbonie.

Atrakcyjne ceny to nie jedyny atut nowej oferty TAP Portugal, wszyscy pasażerowie udający się w podróż z Warszawy do dwóch brazylijskich miast zostali objęci programem BOM DIA LISBOA, czyli „Dzień Dobry Lizbono”, w ramach którego otrzymują bezpłatny nocleg w stolicy Portugalii, jeśli nie mają zapewnionego dalszego transportu tego samego dnia.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100