Inne

Turyn i Bolonia, bilety lotnicze w promocji Alitalii

Generic 468x60

Włoskie linie lotnicze Alitalia zapraszają do udziału w promocji – w jej ramach najpopularniejsze miasta we Włoszech. Każdy zainteresowany skorzystaniem z jej atrakcyjnych warunków powinien pospieszyć się z decyzją o rezerwacji biletu – oferta może zakończyć się wcześniej, jeśli wszystkie bilety udostępnione w puli zostaną wykupione przed terminem.

W ofercie między innymi Turyn i Bolonia. Pierwszy z kierunków w cenie 780 złotych – z Warszawy. Rezerwacja może dotyczyć lotów wykonywanych do 29 lutego 2012 roku. W cenie – opłaty dodatkowe, w tym lotniskowe oraz podatki, nie zawarto opłaty transakcyjnej, którą należy doliczyć do podanej ceny biletu. Taryfa na lot w obie strony,  z pobytem minimalnym – niedziela albo siedem dni i pobytem maksymalnym – jeden miesiąc.

Drugi z oferowanych kierunków to Warszawa – Bolonia. Cena biletu (w obie strony, z wliczonymi opłatami dodatkowymi, bez opłaty transakcyjnej) to 790 złotych. Pobyt minimalny – pierwsza niedziela po wylocie albo jeden tydzień, pobyt maksymalny – jeden miesiąc.

Z powodu wahań kursów walutowych ceny mogą ulec niewielkim zmianom.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100