Air France / KLM Lufthansa

W Air France i Lufthansa loty do Paryża

Generic 468x60

Planujemy podróż do Paryża? Aktualnie bilety w cenach promocyjnych możemy znaleźć u dwóch przewoźników tradycyjnych. Niższe ceny gwarantują linie lotnicze Air France i Lufthansa. Paryż w promocji francuskiego przewoźnika w cenie już od ok. 340 złotych. Rezerwacje możliwe do 22 sierpnia 2012 roku na loty odbywające się również do tego dnia.

Promocja może się jednak zakończyć wcześniej, jeśli wszystkie bilety udostępnione w puli zostaną sprzedane, w związku z tym jeśli chcemy skorzystać z promocji, warto zarezerwować bilet wcześniej. Cena zawiera opłaty dodatkowe – lotniskowe i podatki, nie zawiera opłaty transakcyjnej. Cena na lot w dwie strony, z pobytem minimalnym – pierwszą niedziela po wylocie i pobytem maksymalnym – jeden miesiąc.

Niemiecki przewoźnik oferuje bilety na trasie Warszawa – Paryż – Warszawa w cenie od ok. 670 złotych (z wliczonymi opłatami lotniskowymi i podatkami, bez opłaty transakcyjnej). Rezerwacje i wyloty – do 31 lipca 2012 roku. Pobyt minimalny – niedziela, pobyt maksymalny – jeden miesiąc. Ceny są ruchome – uzależnione od aktualnych notowań kursów walutowych. Promocja może zakończyć się wcześniej.
Więcej informacji – serwisy internetowe Air France i Lufthansy.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100