Lot

Zimowa wyprzedaż LOT, bilety od 199 PLN

zimowa-wyprzedaz-lot
Generic 468x60

Loty do Europy, Azji i Ameryki Północnej w specjalnej cenie już od 199 PLN w obie strony. Nie zwlekaj! Kup bilet już teraz i zaplanuj swoją majówkę i wakacje! Rezerwuj do 28 stycznia 2016 r. Tylko przez 9 dni ceny połączeń na trasach europejskich będą zaczynać się już od 199 złotych w obie strony, a do Azji i Ameryki Północnej – od 1799 złotych!

Wszystkie połączenia dalekodystansowe realizowane są Dreamlinerami, wyposażonymi w trzy klasy podróży – LOT Business Class z fotelami rozkładającymi się do pozycji płaskiego łóżka oraz kuchnią klasy najlepszej restauracji. LOT Premium Economy Class z większą, indywidualną przestrzenią, wygodnymi fotelami z podparciami dla nóg, stolikami koktajlowymi i bogatym menu oraz LOT Economy Class z nowoczesnymi fotelami z indywidualnymi ekranami rozrywki pokładowej i gniazdami USB oraz świeżymi i urozmaiconymi posiłkami serwowanymi podczas rejsu.

Na loty w Europie oprócz LOT Business Class, polskie linie lotnicze oferują również klasę LOT Premium Economy, która łączy w sobie przystępną cenę i wiele usług znanych dotąd z klasy biznes, takich jak posiłek na pokładzie czy priorytetowa odprawa.  Ponadto w każdej z klas LOT oferuje rozbudowaną gamę produktów i usług dodatkowych, takich jak „My Favourite Meal”, „Mój Dodatkowy Bagaż” czy zakupy Duty Free lub AirKiosk na pokładzie.

Promocja ‚ Zimowa wyprzedaż LOT ”  obowiązuje we wszystkich kanałach sprzedaży, w tym na lot.com – w standardowej i mobilnej wersji. Sprzedaż biletów trwa do 28 stycznia, a w podróż można wyruszyć od 4 kwietnia nawet do 30 listopada 2016 roku.


Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

europa2 Image Banner 750 x 100